Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, Zakopane

Chcemy przedstawić Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-11-28 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Administracja, Zamówienia publiczne, publiczna, rządowa, samorządowa, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Antałówka.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1463.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych, przypisanego do kategorii – Administracja, Zamówienia publiczne, publiczna, rządowa, samorządowa, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Nowelizacja reżimu ustawowego zamówień publicznych udzielanych na zasadach ogólnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *