NOWELIZACJA PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2012 – JEJ WPŁYW NA PRAKTYKĘ STOSOWANIA PZP OD II POŁOWY 2012, Zakopane

Oferujemy kolejne szkolenie EDU-SKILLS SZKOLENIA o nazwie: NOWELIZACJA PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2012 – JEJ WPŁYW NA PRAKTYKĘ STOSOWANIA PZP OD II POŁOWY 2012. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-12.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 2250.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu NOWELIZACJA PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2012 – JEJ WPŁYW NA PRAKTYKĘ STOSOWANIA PZP OD II POŁOWY 2012, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca EDU-SKILLS SZKOLENIA mająca swą siedzibę w mieście Lublin.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: NOWELIZACJA PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2012 – JEJ WPŁYW NA PRAKTYKĘ STOSOWANIA PZP OD II POŁOWY 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *