Neuropsychologiczna diagnostyka różnicowa zespołów otępiennych, SOPOT

Szkolenie zatytułowane Neuropsychologiczna diagnostyka różnicowa zespołów otępiennych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-11 i potrwa ono do 2013-01-13.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Medyczne, Zawodowe.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako SOPOT województwo Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 470.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Neuropsychologiczna diagnostyka różnicowa zespołów otępiennych, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zachęca Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin posiadająca swą siedzibę w mieście Sopot.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Neuropsychologiczna diagnostyka różnicowa zespołów otępiennych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *