Negocjowanie relacji – nowy model prowadzenia biznesu, Warszawa

Termin szkolenia : Negocjowanie relacji – nowy model prowadzenia biznesu, ma przewidziany początek w dniu 2013-02-07, zaś koniec 2013-02-08. Jesteśmy znani jako Akademia Marketingu ATRIUM i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Akademia Centrum. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1955.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjowanie relacji – nowy model prowadzenia biznesu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, procesy biznesowe – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Negocjowanie relacji – nowy model prowadzenia biznesu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *