Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne., WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaoferować Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne.. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-08. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Produkcja, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, planowanie, zarządzanie, logistyka.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1565.79 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne., przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Produkcja, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, planowanie, zarządzanie, logistyka – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *