Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne., WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne., ma przewidziany początek w dniu 2012-11-07 oraz zakończy się 2012-11-08. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, logistyka, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1565.79 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, logistyka, kierownicze – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Negocjacje Zakupowe w praktyce – interaktywne warsztaty kompetencyjne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *