Negocjacje zakupowe, Kraków

Przebieg szkolenia pt.: Negocjacje zakupowe, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-05-13 i potrwa ono do 2013-05-14. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1586.70.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-05-10.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Negocjacje zakupowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *