Negocjacje handlowe, Poznań

Chcemy przedstawić Negocjacje handlowe. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-04, zaś koniec 2012-10-05. Organizatorem jest firma MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU sp.k., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, negocjacje, handlowe, techniki sprzedaży.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia centrum miasta. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1463.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje handlowe, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, negocjacje, handlowe, techniki sprzedaży – zaprasza MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU sp.k. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Negocjacje handlowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *