Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA, Wrocław

Szkolenie o nazwie Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-06-17 i potrwa ono do 2013-06-18.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Jakość, Produkcja, zarządzanie, planowanie, logistyka.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1586.70 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-14, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA, przypisanego do kategorii – Jakość, Produkcja, zarządzanie, planowanie, logistyka – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Narzędzia doskonalenia produkcji – LEAN, KAIZEN, TOC, GEMBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *