Naliczanie wynagrodzeń dla początkujących z warsztatami i obsługą programu „Płatnik”., Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: Naliczanie wynagrodzeń dla początkujących z warsztatami i obsługą programu „Płatnik”., ma planowany start w dniu 2012-12-04, zaś koniec 2012-12-07. Jesteśmy znani jako SEKA SA Warszawa i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował SEKA SA.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 960.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Naliczanie wynagrodzeń dla początkujących z warsztatami i obsługą programu „Płatnik”., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace – zaprasza SEKA SA Warszawa z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Naliczanie wynagrodzeń dla początkujących z warsztatami i obsługą programu „Płatnik”..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *