NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., Toruń

Szkolenie pt. NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-27.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Mercure Helios. Dla tego obiektu położenie zostały zaznaczone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 725.70.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-11-19 i bonifikata wynosi według organizatorów 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź też samego jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK., przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, celne, ochrona danych – zachęca ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: NAJNOWSZE ZMIANY W PRAWIE CELNYM I AKTUALNOŚCI NA 2013 ROK..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *