Najlepsze strategie zarządzania czasem, Wrocław

Termin szkolenia zatytułowanego: Najlepsze strategie zarządzania czasem, jest planowany w dniu 2012-11-18. Jesteśmy znani jako Kluby EDDU i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, NLP, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 39.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Najlepsze strategie zarządzania czasem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, NLP, zarządzanie sobą w czasie – zaprasza Kluby EDDU posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Najlepsze strategie zarządzania czasem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *