Najlepsze strategie zarządzania czasem, Szczecin

Chcemy Państwu zaoferować Najlepsze strategie zarządzania czasem. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-18. Organizatorem jest Kluby EDDU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Szczecin województwo ZACHODNIOPOMORSKIE.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 39.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Najlepsze strategie zarządzania czasem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie – zachęca Kluby EDDU posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Najlepsze strategie zarządzania czasem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *