Najlepsze strategie zarządzania czasem, Kraków

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Kluby EDDU pt.: Najlepsze strategie zarządzania czasem. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-18.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 39.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Najlepsze strategie zarządzania czasem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie – zaprasza Kluby EDDU z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Najlepsze strategie zarządzania czasem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *