Najlepsze strategie zarządzania czasem, Katowice

Szkolenie o nazwie Najlepsze strategie zarządzania czasem, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Kluby EDDU. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-17.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 39.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Najlepsze strategie zarządzania czasem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie – zachęca Kluby EDDU z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Najlepsze strategie zarządzania czasem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *