Najlepsze strategie zarządzania czasem, Gdańsk

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Kluby EDDU o nazwie: Najlepsze strategie zarządzania czasem. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-18.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 39.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Najlepsze strategie zarządzania czasem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, NLP, zarządzanie sobą w czasie – zachęca Kluby EDDU mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Najlepsze strategie zarządzania czasem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *