Nadzór właścicielski w spółkach kapitałowych, Zakopane

Data szkolenia o nazwie: Nadzór właścicielski w spółkach kapitałowych, ma przewidziany start w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-20. Jesteśmy znani jako ANVIX SP. Z O.O. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Zarządzanie, handlowe.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Czarny Potok. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1851.15 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Nadzór właścicielski w spółkach kapitałowych, przypisanego do kategorii – Prawne, Zarządzanie, handlowe – zachęca ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Nadzór właścicielski w spółkach kapitałowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *