MS Excel w księgowości, Łódź

Pragniemy zaprezentować MS Excel w księgowości. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-23. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, controlling, księgowość, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum miasta.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 393.60 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu MS Excel w księgowości, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, controlling, księgowość, rachunkowość, programy księgowe – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: MS Excel w księgowości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *