MS Excel – poziom średniozaawansowany, Łódź

Przebieg szkolenia o nazwie: MS Excel – poziom średniozaawansowany, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-09, zaś koniec 2012-10-10. Jesteśmy znani jako Seka ŁÓDŹ i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA ŁÓDŹ.Miejsce jest w ofercie podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 450.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu MS Excel – poziom średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT – zachęca Seka ŁÓDŹ posiadająca siedzibę w miejscowości ŁÓDŹ.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: MS Excel – poziom średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *