MS Access – poziom podstawowy, Warszawa

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. pt.: MS Access – poziom podstawowy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-21 oraz zakończy się 2013-03-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, interpersonalne, procesy biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum Szkoleniowe Progress Project.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1168.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-20 i upust jest równa według prowadzących 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu MS Access – poziom podstawowy, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, interpersonalne, procesy biznesowe – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: MS Access – poziom podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *