Motywowanie pracowników, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaprezentować Motywowanie pracowników. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-01, zaś koniec 2013-02-01. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 528.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *