MISTRZOWSKA SPRZEDAŻ-ZAAWANSOWANE TECHNIKI SPRZEDAŻY, Rzeszów

Data szkolenia : MISTRZOWSKA SPRZEDAŻ-ZAAWANSOWANE TECHNIKI SPRZEDAŻY, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Jesteśmy znani jako Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, perswazja, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały wyznaczone jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 143.39 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu MISTRZOWSKA SPRZEDAŻ-ZAAWANSOWANE TECHNIKI SPRZEDAŻY, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, perswazja, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: MISTRZOWSKA SPRZEDAŻ-ZAAWANSOWANE TECHNIKI SPRZEDAŻY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *