Mistrz sprzedaży, Kraków

Prezentujemy kolejne szkolenie ANVIX SP. Z O.O. zatytułowane: Mistrz sprzedaży. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 196.80.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Mistrz sprzedaży, przypisanego do kategorii – Sprzedaż – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. z siedzibą w mieście KRAKÓW.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Mistrz sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *