Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), Katowice

Pragniemy zaprezentować Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h). Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-09. Organizatorem jest Gowork.pl, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też jej uzyskania.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 400.00.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h), przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność – zachęca Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Mind mapping czyli optymalne wykorzystanie map myśli na płaszczyźnie zawodowej i osobistej (7h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *