Międzynarodowa spedycja i transport, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: Międzynarodowa spedycja i transport, nie posiada jednoznacznie określonego startu. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Ibis Warszawa Centrum.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1586.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Międzynarodowa spedycja i transport, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Międzynarodowa spedycja i transport.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *