Microsoft Word Podstawowy, Poznań

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Microsoft Word Podstawowy, ma przewidziany start w dniu 2013-01-16 i potrwa ono do 2013-01-17. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 292.13 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *