Microsoft Word Podstawowy, Łódź

Pragniemy Państwu zaoferować Microsoft Word Podstawowy. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-01-16. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 292.13 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *