Microsoft Word Podstawowy, Kraków

Data szkolenia pt.: Microsoft Word Podstawowy, ma planowany start w dniu 2012-12-19 i potrwa ono do 2012-12-20. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Expose. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 292.13 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *