Microsoft Word Podstawowy, Kraków

Pragniemy zaprezentować Microsoft Word Podstawowy. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-01-03. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Expose.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 292.13 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *