Microsoft Word Podstawowy, Gdynia

Chcemy Państwu przedstawić Microsoft Word Podstawowy. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-01-03. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Expose. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Gdynia województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 292.13 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według organizatorów 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *