Microsoft Project Standard 2007 – zaawansowana praca z projektem

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy IT School zatytułowane: Microsoft Project Standard 2007 – zaawansowana praca z projektem. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-02-18 i potrwa ono do 2013-02-19.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało w ofercie określone.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 916.35.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Project Standard 2007 – zaawansowana praca z projektem, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Project Standard 2007 – zaawansowana praca z projektem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *