Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. zatytułowane: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-23.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 408.98 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *