Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Poznań

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, jest przewidziany w dniu 2012-12-05. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 408.98.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *