Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Łódź

Chcemy zaprezentować Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-12. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 408.98.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *