Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Łódź

Chcemy zaprezentować Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-12. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 408.98.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *