Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Łódź

Prezentujemy kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-02.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 408.98 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *