Microsoft Excel Średniozaawansowany, Warszawa

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Microsoft Excel Średniozaawansowany, ma przewidziany start w dniu 2013-01-15 oraz zakończy się 2013-01-16. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Biuro ExposeLab.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 408.98.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *