Microsoft Excel Średniozaawansowany, Gdynia

Oferujemy nowe szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. pt.: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-30 i potrwa ono do 2013-01-31.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Expose. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdynia woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 408.98.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *