Microsoft Excel Średniozaawansowany, Gdynia

Szkolenie o nazwie Microsoft Excel Średniozaawansowany, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-04, zaś koniec 2012-12-05.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Expose.Położenie jest w ofercie określone jako Gdynia województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 350.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *