Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Łódź

Chcemy Państwu przedstawić Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-01-30 i potrwa ono do 2013-01-31. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1039.96.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *