Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, Gdynia

Termin szkolenia zatytułowanego: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-05 i potrwa ono do 2012-12-06. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Expose. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdynia woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1039.96.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – Podstawy programowania w języku VBA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *