Microsoft Excel Podstawowy, Poznań

Data szkolenia : Microsoft Excel Podstawowy, ma przewidziany początek w dniu 2013-01-02 oraz zakończy się 2013-01-03. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 292.13 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *