Microsoft Excel Podstawowy, Poznań

Data szkolenia : Microsoft Excel Podstawowy, ma przewidziany początek w dniu 2013-01-02 oraz zakończy się 2013-01-03. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 292.13 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *