Microsoft Excel Podstawowy, Łódź

Data szkolenia : Microsoft Excel Podstawowy, ma przewidziany początek w dniu 2013-01-02, zaś koniec 2013-01-03. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 292.13.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *