Microsoft Excel Podstawowy, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaprezentować Microsoft Excel Podstawowy. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2013-01-15. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Expose sp. z o. o.. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 292.13 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *