Microsoft Excel dla księgowych, Kraków

Termin szkolenia : Microsoft Excel dla księgowych, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29 oraz zakończy się 2012-11-30. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Kraków i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera, rachunkowość, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w SEKA S.A.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 500.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel dla księgowych, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera, rachunkowość, inne – zaprasza SEKA S.A. Kraków mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel dla księgowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *