Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie IT School zatytułowane: Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-24 oraz zakończy się 2013-01-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 670.35 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *