Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Oferujemy następne szkolenie IT School zatytułowane: Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18 oraz zakończy się 2013-03-19.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 670.35 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel 2010 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *