Microsoft Excel 2003 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego

Pragniemy przedstawić Microsoft Excel 2003 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31. Organizatorem jest IT School, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały wskazane.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 670.35.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel 2003 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel 2003 – zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *