Metodyka prowadzenia szkoleń, WARSZAWA

Termin szkolenia pt.: Metodyka prowadzenia szkoleń, ma przewidziany początek w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-01-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 528.90.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Metodyka prowadzenia szkoleń, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Metodyka prowadzenia szkoleń.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *