Metodyka prowadzenia szkoleń, Toruń

Oferujemy Państwu następne szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Metodyka prowadzenia szkoleń. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 528.90.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka prowadzenia szkoleń, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Metodyka prowadzenia szkoleń.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *