Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR), Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR), które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-12-20, zaś koniec 2013-01-20.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 282.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR), przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, inne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *